Par mums

KLERR.eu - lielākais vakarkleitu klāsts visā Latvijā! Uz vietas ir pieejamas vairāk nekā 2000 vakarkleitas! Visas vakarkleitas ir pieejamas mūsu Showroomā (internetvaikalā ir tikai daļa no klāsta). Pasūtot kleitu internetā, piegāde būs jau 1-3 darba dienu laikā.

Papildus kleitām mūsu internetveikalā ir pieejamas vairāk nekā 7000 preces  uz pasūtījumu par ļoti pievilcīgam cenām - apģērbi, apavi un aksesuāri katrai dienai! Piegādes laiks precēm pēc pasūtījuma ir tikai 3-10 darba dienas! 

 

KLERR.eu priekšrocības:

 • Vairāk nekā 7000 preces pēc pasūtījuma - apģērbs ikdienai, apavi un aksesuāri, un preču klāsts tiek papildināts KATRU DIENU
 • Ļoti draudzīgas cenas (kleitas no 5.90 €, somas no  11.90 € un tt.)
 • Labākais servisa un apkalpošanas līmenis Latvijā 
 • Bezmaksas piegāde visa Latvijā ar Omniva un Latvijas pasta starpniecību, ja pasūtījuma summa pārsniedz 70EUR 
 • Ļoti viegli un ērti preces atgriešanas noteikumi

 

    

   Pateicoties tam visam mēs strauji attīstamies un ar gadiem esam kļuvuši par vienu no populārākajiem apģērbu internetveikaliem Latvijā!

   Katru dienu mēs pilnveidojam mūsu sniegtos pakalpojumus, padaram sortimentu plašāku, cenas - draudzīgākas, bet piegādi – ātrāku! Un tas viss, lai padarītu Jūsu iepirkšanos maksimāli ērtu, vienkāršu un izdevīgu!  

    

    

    

    

   Ja Jums rodas jautājumi mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt gan ar izmēru izvēli, gan ar fasonu ieteikumu caur e-pastu, sociālajiem tīkliem vai pa telefonu (vari zvanīt vai rakstīt WhatsApp)

    

    

    

    

   Izdevīgus Jums pirkumus! 

   Mūsu kontakti:

    e-pasts: info@klerr.lv

    t. nr: 27419595 (arī WhatsApp)

    Instagram: @klerr.lv